آن چه که باعث شده صدها شرکت با اطمینان خاطر گروه تهران CMS را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت خود انتخاب کنند ، کارنامه درخشان ما در حوزه های کار تخصصی ماست.
گروه تهران CMS از همان ابتدا، یعنی مرحله ارائه مشاوره های اولیه تا زمانی که طراحی صفحات وب به پایان می رسد و خدمات تکمیلی سایت تداوم می یابد، ارائه کلیه خدمات مربوط به وب را مبتنی بر کیفیت و استانداردی کرده است که جزو سیاست گذاری های راهبردی این شرکت است. بخشی از این سیاست گذاری ها شامل ایجاد سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریان است که به اشکال مختلف انجام می شود.
استفاده از تكنیك های روز در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، ارتباط با بانک های بین المللی جهت فروش Online، پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تنها بخشی از وجوه تمایز گروه تهران CMS در قیاس با شرکت های دیگر است.
گروه تهران CMS این افتخار را دارد که درکنار خود از همکاری نیروهای متخصص که به تازه ترین دانش و تکنولوژی طراحی سایت، برنامه نویسی سایت و ارائه خدمات بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی مجهز هستند، بهره مند شود و بتواند خود را در قالب یکی از تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه مهندسی وب در ایران قرار دهد.

طراحـی واکنشگرا


سایت واکنش گرا برای واکنش نسبت به تغییر دستگاه های مختلف مانند تبلت، تلفن همراه ، لپ تاپ و همچنین تغییر رزولوشن های اندازه ی صفحه نمایش مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنــولـوژی روز


امروزه سبک طراحی یک سایت و تکنولوژی های به کار رفته برای طراحی آن می تواند نقش بسیار بالایی در جذب مشتری داشته باشد. به طوری که در نگاه اول مشتری را جذب خود کند.

خلاقــیت


خلاقیت باعث می شود از دید کاربران طرح بسیار جالب به نظر برسد و برای درک بیشتر جزئیات تلاش کند.طرح های خلاق نسبت به یک طراحی بی روح و ساده نقش بسیار چشم گیری در جذب مشتری دارد.

تحویل به مـــوقع


یکی از مشکلات طراحان سایت تحویل ندادن به موقع سفارشات است. گروه تهران CMS این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که هیچ گونه تاخیری در امر تحویل سفارش نداشته باشد.
//]]>